Donovaly sítábor síoktatással,fakultatív programokkal 2025.01.02-06.

09/10/2024

Időpont: 2025.01.02-06.

Csatlakozz Donovaly 4 napos sítáborához!
Akár teljesen kezdő vagy, újrakezdőként térsz vissza, vagy már haladó síelő vagy, Donovaly sítáborunk mindenki számára tökéletes havas szórakozást kínál. A szállás közvetlenül a sípályák mellett található, így teljes ellátással és a festői táj nyújtotta csodálatos kilátással várjuk a jelentkezésedet.

Részvételi költségek amelyek a szállást, oktatást, liftbérletet is tartalmazzák:

• Gyerek 6-12,99 év 320 €
  • Ifi 13-17,99             330 €
  • Felnőtt 18-59,9      345 €
  • Senior 60+               330 €

Táborunkban:

• Képzett síoktatók vezetnek 2x3 órás napi szintű oktatásokat, melyeket tudásszintedhez igazítunk.
  • Délutáni és esti fakultatív programok, szakmai estek és szórakoztató foglalkozások teszik teljessé az egész napos élményt.
  • Barátságos versenyt is tartunk az utolsó napon, hogy kipróbáld, mit tanultál.

Különösen ajánljuk a tábort családoknak, akiknek lehetőségük van sífelszerelés kölcsönzésére is.

Donovaly kiváló sípályáiról híres, amelyek megfelelő kihívást nyújtanak a haladók számára, míg a kezdők is ideális tanulási környezetet találnak.

Foglalj helyet most, és tapasztald meg a síelés örömét egy gyönyörű téli környezetbe

Jelentkezés: https://forms.gle/SRmNJdQaZB7i87Vt6

A táborra előleg befizetéssíével lehet jelentkezni amelyről igazolást állítunk ki.

Előleg forintban és €-ban is lehet fizetni.

Euró esetében 110€ a jelentkezési előleg/fő. Ezt csak személyesen tudjuk átvenni, amelyről napi árfolyamnak megfelelő számlát tudunk kiállítani.

Forint esetében 50.000- FT/fő, amelyet az aktuális napon Euróba fogunk átváltani. A különbözetet a tábor első napján forintban vissza adjuk vagy utaljuk.

Forint esetében a következő számla számra lehet utalni: 10300002-13793567-00014903

Iban szám: HU30 1030 0002 1379 3567 0001 4903

Kedvezményezett: Sí Zóna Sportegyesület

Fontos, hogy a közlemény mezőbe a DONOVALY 2025 és a jelentkező(k) nevét és számlázási címét kérjük feltüntetni.

A tábori költségek az alábbiakat tartalmazzák:

Szállás: Ski Hostel Donovaly

Étkezés: háromszori, meleg ebéd és vacsora (ételérzékenységeket kérjük előre megadni)

Síbérlet: 4 napos síbérlet ami tartalmazza az éjszakai síelés lehetőségét is

Síoktatás: napi 2X3 óra (délelőtt 09-12, délután 13-16 óra között) képzett síoktatókkal.

Oktatói csoportok: minimum 4 fő, maximum 12 fő/ oktató

Délutáni és esti közösségi programok 19:30-20:30 között

Táborzáró napon síverseny időméréssel, értékeléssel.

A sítáborban védősisak használata kötelező!

Szállás:

3-4 ágyas önálló zuhannyal rendelkező szobák. Az épületben lift üzemel.

Szállásunk alig 50 méterre van a kezdő pályától és 100 méterre a nagy sípályától amit akár sícipőben is kényelmesen gyalog meg lehet közelíteni.

Donovaly jelenleg egyike a legnagyobb Szlovákiai síközpontoknak, ahol ráadásul sok új változás történt az utóbbi években.

Magyar nevén Dóval Budapesttől mindössze 200 km-re található, hangulatos szlovákiai síközpont. Összesen 24 felvonóval rendelkezik, melyből 8 varázsszőnyeg. A pályák hossza kb. 11 km. Esténként egy reflektorokkal megvilágított pálya is működik 21:00 óráig. A 2000-res évek fejlesztéseinek köszönhetően a síterep mindkét oldalán új liftek létesültek.

Immár több éve szervezzük táborokat erre a síterületre ahol kiválóan kezelt pályákon lehet nagy biztonsággal síoktatásokat tartani. A kezdő oktatást támogató lankás pályák mellett, a középhaladóknak és a carving íveken közlekedő síelőknek is megfelelő esésvonalú pályák állnak rendelkezésre.

Sífelszerelés kölcsönzés:

• Teljes felszerelés. (si, sícipő, síbot, sisak) 10000HUF/fő/4 nap
  • Csak síléc vagy sícipő. 6000HUF/fő/4 nap
  • Csak sisak. 4000HUF/fő/4nap

Kölcsönzési igény esetén előre szeretnénk elkérni a láb és magasság méreteket.

Költségek kiegyenlítése:

A tábori költségeket a folyamatos árfolyam billegése miatt €-ban kell fizetni.

Kölcsönzés esetén a felmerülő felszerelési költségeket pedig forintban szükséges kiegyenlíteni.

Korai indulással kell számolni, ugyanis a tábor első napján már a délelőtti órákban is tervezett foglalkozások vannak.

Táborfoglalás 2025.01.02. 9:00-10:00 óra között.

Utazás egyénileg.

Utas és baleset biztosításról mindenkinek szükséges gondoskodni.

Táborral kapcsolatos érdeklődés és jelentkezés a sizonase@gmail.com címen lehet.